دوشنبه ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰

سنگ تراورتن برای کف حیاط

سنگ‌های تراورتن علاوه بر تنوع نوعی که دارند از نظر کاربری نیز تنوع قابل قبولی داشته و یکی از آنها کاربرد تراورتن در کف حیاط است. شاید برای شما تا حدودی جدید باشد که از سنگ تراورتن برای کفپوش حیاط نیز می‌توان استفاده کرد؟ در جواب باید گفت بله، این اقدام شدنی است.

اکثر سنگهای تراورتن قابلیت استفاده در کفپوش حیاط را داشته اما با توجه به نوع کاربری، سعی کنید از درجات پاینتر هر مدل تراورتن استفاده کنید. برای مثال اگر قصد دارید از سنگ تراورتن عباس آباد برای کف حیاط خود استفاده کنید می‌توانید از درجات 2 آن که اصولا دارای زمینه رنگ مشکی و قرمز هستند، استفاده کنید.

سنگ تراورتن مناسب برای کف حیاط

از ویژگی هایی که یک تراورتن برای کفپوش حیاط باید داشته باشد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم در برابر تغییرات دمایی
  • مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی
  • ضد سایش و ضربه
  • عدم لغزندگی
  • تنوع رنگ و طرح

به دلیل ترکیب رنگ و مدل بافتی که سنگ‌های تراورتن دارند، عمدتا از این سنگ‌ها در جهت طراحی فضای سنتی و قدیمی استفاده میشود. اگر به سنگفرش حیاط‌های ویلایی نیز دقت کنید، متوجه این کاربری خواهید شد. سنگ تراورتن جز بهترین نوع سنگ ساختمانی در جهت پوشش فضای بیرونی و به خصوص محوطه سازی است و این کاربری برای کفپوش حیاط نیز مطرح است.

سنگبری اعتماد واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به تولید تخصصی سنگ‌های تراورتن عباس آباد و یزد می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید