دوشنبه ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰

خرید مستقیم سنگ تراورتن در اصفهان

زمانی که صحبت از خرید مستقیم یک محصول میشود، یعنی خرید از کارخانه تولیدی آن محصول است. در این مقاله قصد داریم تا به صورت تخصصی‌تر به چگونگی خرید مستقیم سنگ تراورتن از کارخانه سنگبری در اصفهان بپردازیم. شما در این محتوا با انواع سنگ‌های تراورتن فرآوری شده در اصفهان آشنا و سپس با چگونگی خرید از کارخانه‌های این استان آشنا خواهید شد. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تمامی سنگ‌های تراورتنی که معادن آن در ایران فعال هستند، در استان اصفهان تولید میشوند. سنگ‌های تراورتن را بر اساس رنگ، دسته بندی می‌کنند که عمدتا به رنگ‌های کرم، سفید، سیلور، شکلاتی و عسلی تقسیم می‌شوند. در این بین قیمت سنگ تراورتن سفید نسبت به سایر رنگ‌های موجود بیشتر است زیرا معادن آن محدودتر و به نسبت تقاضا خرید بیشتری برای آنها وجود دارد.

چگونه سنگ تراورتن را از کارخانه سنگبری در اصفهان خرید کنیم؟

در مرحله نخست باید زمینه رنگ نما خود را مشخص و بر این اساس در بین برندهای موجود در بازار، به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید. برای هر زمینه رنگ، معادن متعددی وجود دارد که با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که آن معدن دارد از اختلاف قیمتی نیز برخوردار است. بعد از آن به دنبال سنگبری بگردید که به صورت تخصصی در زمینه تولید آن تراورتن فعالیت دارد. برای مثال میتوان به سنگبری تراورتن عباس آباد در اصفهان اشاره کرد.

یک سری پارامتر در انتخاب شما وجود دارد ه عبارت است از:

  • تعیین زمینه رنگ
  • بر اساس رنگ، به انتخاب تراورتن مورد نظر بپردازید.
  • چک لیستی از معادن تراورتن مرتبط به آن رنگ، تهیه کنید.
  • تحقیق کنید که کدام تراورتن با بودجه و نیازهای شما سازگار است.
  • به دنبال کارخانه‌های تولیدی در زمینه آن تراورتن باشید.
  • قبل از مراجعه حضوری، استعلام قیمت کنید.
  • در مراجعه حضوری، به چک لیست کارخانه‌های سر بزنید و بر اساس کیفیت و قیمت، اقدام به خرید کنید.

 


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید