دوشنبه ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰

بررسی تفاوت سنگ تراورتن عباس آباد و حاجی آباد

قطعا برای شما نیز این مسئله به وجود امده که زمانی از یک کارشناس مربوط به سنگ‌های ساختمانی در مورد بهترین سنگ تراورتن نما سوال می‌پرسید به شما دو برند حاجی آباد و عباس آباد را قطعا در لیست پیشنهادی خود قرار می‌دهد. حال این که این دو برند چه خصوصیات کیفی دارند که منجر شده جز دسته بهترین سنگ‌های نما قرار بگیریند را در محتواهای جداگانه بررسی کرده ایم. اما در این بخش قصد داریم به بررسی تفاوت تراورتن عباس آباد و حاجی آباد بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

تفاوت تراورتن عباس آباد با حاجی آباد در چیست؟

هر دو برند معادنشان در محلات قرار گرفته و از نظر مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و استحکام در یک حد قرار دارند،پس تفاوت آنها در چیست؟ اگر به تصاویری که از این دو سنگ قرار داده ایم توجه کنید، تراورتن عباس آباد دارای زمینه رنگ سفید و حاجی آباد از زمینه رنگ کرم برخوردار است. شاید بگویید حاجی آباد نیز رنگ سفید دارد،که درست هم می‌گویید ولی آیا به سفیدی سنگ عباس آباد است؟اگر برای یک پروژه به متراژ بالایی نیاز داشته باشید قادر به خرید آن در متراژ بالا هستید؟ جواب آنها کاملا مشخص است. ما در بخش مربوطه تمامی سورت سنگ عباس آباد را قرار داده ایم وشما می‌توانید جهت دریافت قیمت تراورتن عباس آباد با ما در تماس باشید.

شاید ادامه این محتوا تیتر موضوع را زیر سوال ببرد زیرا با بررسی میدانی که انجام دادیم متوجه شدیم این دو سنگ پارامترهای مشترک زیادی دارند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پایداری رنگ و کیفیت هر دو سنگ به مرور زمان
  • هر دو قابلیت استفاده در نمای داخل و بیرون ساختمان را داشته
  • پارامترهای مشترک تاثیرگذار بر قیمت هر دو سنگ
  • گزینه‌های پیشنهادی جهت استفاده در نما ساختمان‌های لاکچری

در این بخش سعی کردیم تا ارزیابی کلی از تفاوت‌های بین تراورتن عباس آباد و حاجی آباد داشته باشیم اما آنچه را که می‌توان به عنوان نتیجه گیری مطرح کرد مرتبط به تفاوت زمینه رنگی آن‌ها است و از نظر پارامترهای کیفی در یک سطح قرار دارند.


  1. امیر

    سلام وقت بخیر چگونه میتوان با جزئیات بیشتر سنگ تراورتن عباس آباد را از حاجی اباد تشخیص داد .آیا شما خدمات کارشناسی هم دارید؟

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید