دوشنبه ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰

مراکز و شرکت فروش سنگ ساختمانی در اصفهان

بسیاری از خریداران جهت تامین سنگ ساختمانی مورد نیاز خود همواره به دنبال مراکز فروش سنگ ساختمانی هستند و با توجه به قطبیت اسفهان در تولید انواع سنگ‌های ساختمانی،موجب شده اکثریت خریداران به دنبال مرکز فروش سنگ ساختمانی در اصفهان باشند و در این بخش چند شهرک صنعتی فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی را معرفی می‌کنیم.

تفاوت بین کارخانه و شرکت فروش سنگ ساختمانی چیست؟

یکی از ابهاماتی که برای بسیاری از خریداران وجود دارد مرتبط به تفاوت کارخانه سنگبری و شرکت فروش سنگ ساختمانی است. در کارخانه حداکثر 2 یا 3 مدل سنگ مورد فرآوری قرار می‌گیرد و اما شرکت به عنوان یک واسط عمل کرده  و با ارتباطی که با چندین کارخانه دارد، موجب شده تا تنوع بالایی داشته باشد و اگر شما جهت انتخاب سنگ مورد نیاز خود به دفاتر آن‌ها مراجعه کنید،به آسانی می‌توانید انتخاب و اقدام به خرید سنگ مورد نظر خود کنید.برای نمونه در سنگبری اعتماد واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر،به صورت تخصصی به تولید تراورتن کرم یزد و تراورتن سفید عباس آباد پرداخته می‌شود و محدودیت در دو نمونه سنگ وجود دارد.

سنگ‌های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار هستند که در این بین می‌توان به تراورتن،مرمریت،گرانیت و مرمر اشاره کرد و با توجه به تفاوت بالا نوع و رنگ، انتخاب برای شما سخت و نیازمند دانش و آگاهی لازم است. اگر شما قصد دارید تا خرید خود را از کارخانه انجام دهید،از مطرح‌ترین شهرک‌های صنعتی موجود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • شهرک صنعتی رضوانشهر
  • شهرک صنعتی محمودآباد
  • منطقه صنعتی دولت آباد
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد

در این محتوا شما با تفاوت شرکت فروش سنگ ساختمانی و کارخانه آشنا شدید که از مزایا و معایب آن‌ها می‌توان به خرید مستقیم با با واسطه و همچنین انتخاب محدود و تنوع انتخاب اشاره کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید