دوشنبه ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰

آیا تراورتن عباس آباد انتخاب مناسبی برای نمای ساختمان است؟

انتخاب سنگ تراورتن عباس آباد برای نمای بیرون ساختمان،به عنوان بهترین متریال انتخابی جهت استفاده در این بخش از ساختمان می دانیم و در جهت اثبات این موضوع می توان دلایل متعددی را مطرح کرد که در ابتدا نیاز است تا معرفی کلی از این برند داشته و سپس به بررسی و معرفی خصوصیاتی از آن بپردازیم که از نظر کیفی نیز به اثبات مسئله بپردازد.

قطعا شما در بازار یا در بین معماران و طراحان این برند را با اصطلاح تراورتن عباس آباد سفید شنیده اید اما زمانی که برای خرید آن اقدام می کنید متوجه می شوید که بیش از 60 درصد آن کرم است،پس چرا آن را با برند سفید معرفی می کنند؟ اگر به انواع سنگ های تراورتن سفید در بازار نگاهی بیاندازید متوجه یکدست بودن زمینه رنگ سفید این برند خواهید شد.

استفاده از سنگ تراورتن عباس آباد در نمای بیرون ساختمان علاوه بر زیبایی بصری،مزایای دیگری نیز با خود به همراه دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سازگاری تراورتن عباس آباد با شرایط آب و هوایی مختلف:این سنگ در تمامی شرایط آب و هوایی کشور ایران کاربردی است که در سردسیرترین تا گرمسیرترین نقطه استفاده از آن قابل نمایان است.
  • سبک بودن وزن آن نسبت به سایر سنگ های ساختمانی: سنگ های تراورتن به دلیل ساختاری که دارند نسبت به سایر سنگ های ساختمانی از وزن کمتری برخوردار اند و در این بین تراورتن عباس آباد علاوه بر استحکام و دوامی که دارد به نسبت از وزن کمتری نیز برخوردار است.
  • مقاومت بالا نسبت به باران های اسیدی 
  • ماندگاری رنگ و کیفیت به مرور زمان
  • تنوع بالا در طرح،سورت و قیمت

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید