یکشنبه ۲۳ خرداد سال ۱۴۰۰

نمای رومی با سنگ تراورتن سفید

امروزه سبک‌های متنوعی جهت طراحی نمای بیرونی ساختمان ایجاد شده که یکی از مطرح‌ترین آنها،نمای رومی است.یکی از متریال‌های کاربردی جهت استفاده در این نماها،سنگ تراورتن است و ما در این بخش قصد داریم به بررسی نمای رومی با سنگ تراورتن سفید بپردازیم.همانطور که از نام آن نیز مشخص است سنگ تراورتن سفید به صورت گسترده در این نما مورد استفاده قرار می‌گیرد و سنگبری اعتماد نیز در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به صورت تخصصی به تولید و فرآوری تراورتن سفید عباس آباد می پردازد.

سنگ سفید برای نما رومی

یکی  از چالش هایی که همواره پیش روی خریداران سنگ تراورتن برای این مدل از نماها وجود دارد مرتبط به تهیه یک کاتالوگ از انواع نماهای رومی اجرا شده با سنگ تراورتن سفید است و مهمتر از آن می‌توان دسترسی داشتن به آرشیو کاملی از انواع سنگ‌های تراورتن سفید را به عنوان یک مسئله اساسی در بین خریداران مطرح کرد.

قیمت سنگ برای نمای رومی سفید

قطعا این سوال برای شما همواره وجود دارد که قیمت نمای رومی سفید از صفر تا صد چقدر سرمایه می‌خواهد. ما با توجه به تخصصی که در زمینه تولید سنگ ساختمانی داریم و همچنین با توجه به این که بیشتر متریال‌های مصرفی که در نمای این نوع نماها به کار می‌رود سنگ ساختمانی است و اگر شما قصد دارید تا نمای رومی خود را سفید کنید بهترین گزینه برای شما خرید سنگ تراورتن عباس آباد است که در بازه قیمتی آن نیز از 300 هزار تومان به بالا است.البته این قیمتی که اعلام کردیم مرتبط به 6 ماه اول سال 99 است و برای دریافت قیمت‌های به روزتر می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

طراحی کلاسیک نقش اساسی در معماری این نماها داشته و به خصوص آن قبیل نماهایی که با رنگ سفید طراحی شده اند و به عنوان یک عامل افزایشی در قیمت گذاری ساختمان است که بیانگر اهمیت توجه بیشتر به انتخاب سنگ مورد نظر است.نکته حائز اهیمت دیگری که باید به ان توجه ویژه ای داشته باشید این مسئله است که از سنگ‌های تراورتن  سفید بی موج در این مدل نماها استفاده کنید زیرا اگر شما به بازار مراجعه کرده باشید و برای نمونه قصد خرید تراورتن عباس آباد داشه باشید قطعا متوجه سورت‌های موجدار و بی موج آن خواهید شد که در سورت موجدار برای این قبیل از نماها کاربری تعریف نشده و در صورت استفاده نیز آن نتیجه دلخواه شما را نسبت به هزینه ای که کرده اید نخواهد داشت.پس همواره پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید از نظرات کارشناسان مربوطه استفاده کنید و شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.سنگبری اعتماد در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان واقع شده است.


  1. سارا ارجمند

    برای نمای رومی خود نیاز به ستون‌های سنگی و کارهای حجمی دارم. زمینه رنگ نما سفید است و به همین دلیل نیاز به تراورتن‌های سفید با استحکام بالا داریم تا در هنگام تراش با دستگاه دچار آسیب نشود. آیا برندهایی که در بالا به آنها اشاره کردید برای این کار مناسب است؟

  2. Admin

    از نظر استحکام و دوام همانطور که در پاراگارف ابتدایی اشاره کردیم،سنگ عباس آباد را می‌توان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها مطرح کرد.

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید