جمعه ۹ آبان سال ۱۳۹۹

5 تا از بهترین سنگ‌های کف مرمریت

در این محتوا ابتدا به معرفی کاربری سنگ های ساختمانی در کف ساختمان پرداخته و سپس به صورت مختصر به بررسی مرمریت می پردازیم و به ارزیابی سنگ کف مرمریت خواهیم پرداخت و سعی کردیم 5 تا از بهترین برندهای مرمریت مورد استفاده برای کف ساختمان را معرفی کنیم. برای سنگهای ساختمانی کاربری های متعددی تعریف شده که در این بین می توان به کاربرد آن در کف ساختمان اشاره کرد.با توجه به پارامترهای مورد نیاز جهت استفاده در این نوع کاربری،در انتخاب سنگ مورد نظر باید نهایت دقت در نظر گرفته شود. یکی از کاربردی ترین نوع سنگ های ساختمانی در این بخش،مرمریت است که تنوع رنگ و طرح آن موجب شده تا از تقاضای بالایی جهت خرید برخوردار باشد.
مرمریت عمدتا در نمای داخلی ساختمان استفاده شده و تعداد محدودی از آن ها قابلیت استفاده در نمای بیرونی ساختمان را خواهند داشت.از برندهای مطرح سنگ مرمریت کف می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از :

  •   سنگ صلصالی:این برند از زمینه رنگ کرم و کرم روشن با امواجی به صورت نوار قلبی برخوردار است که این طرح و نقش موجب منحصر به فرد شدن آن گردیده است.به دلیل این که معادن آن در خوروبیابانک واقع شده با نام تجاری مرمریت صلصالی اصفهان نیز معرفی می شود.
  • مرمریت اداوی: زمینه رنگ این سنگ کرم صورتی است و معدن آن نیز در اصفهان قرار دارد. از نظر بازه قیمتی جز مناسبترین سنگ های مرمریت در ایران به شمار می آید و از عمده کاربری های آن نیز می توان به کاربری آن در راه پله و کف ساختمان اشاره کرد. جهت دریافت قیمت سنگ مرمریت اداوی با ما در تماس باشید.
  •   سنگ هرسین: معدن این سنگ در کرمانشاه قرار گرفته و زمینه رنگ آن نیز مایل به رنگ روشن است.تراکم بالای آن موجب شده تا نسبتا از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش برخوردار باشد و به همین دلیل کاربری آن در کف به نسبت بیشتر از سایر سنگ های مرمریت است.
  • مرمریت چهرک:معدن این برند در یزد قرار گرفته و زمینه رنگ آن نیز مایل به زیتونی فکرم روشن و گلبهی است.طرح و نقش آن موجب شده تا استفاده از آن در کف ساختمان موجب زیبایی مکان مورد نظر گردد.
  • مرمریت دهبید: این برند جز سنگ های لاکچری در بازار سنگ ایران به شمار می آید و با توجه به خصوصیات کیفی،موجب شده تا عمده کاربری آن در کف ساختمان باشد. استفاده از آن در ساختمان های لوکس به نسبت بیشتر است.

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید