یکشنبه ۱۵ تیر سال ۱۳۹۹

نقش سنگ تراورتن در نمای ساختمان

نقش سنگ تراورتن در نمای ساختمان در این چند ساله پر رنگ‌تر شده است . به نوعی که به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از نمای ساختمان شده است.ویکی از دلایل اصلی این مورد بازه قمیت و بازه رنگ آن می‌باشد که موجب شده با انواع سرمایه گذاری و سلیقه را پوشش دهد.برای نمونه برای آن دسته از افرادی که نمایی با رنگ سفید را انتخاب کردند می‌توانند از سنگ تراورتن عباس آباد استفاده کنند.
سنگ ساختمانی رفتار‌های ذاتی شامل: قاببلیت بازیافت، دوام زیاد، سهولت در حفظ و نگهداری است. این رفتار‌ها سنگ ساختمانی را محصولی دوست دار طبیعی معرفی کرده است. از خصوصیات خوب این سنگ این است که هیچ نوع سمی در فرآوری آن استفاده نمی‌شود و هیچ نوع گاز گلخانه ای از آن منتشر نمی‌شود، آب مصرفی برای استخراج تا فرآوری این سنگ به طور کامل بازیافت می‌شود در کنار همه‌ی این خصوصیات صنعت سنگ طبیعی به حداقل رساندن هدر رفت انرژی، جلوگیری از آلودگی و صرفه جویی در منابع طبیعی دوست دار محیط کار می‌کند.
سنگ‌های ساختمانی دوستار زمین هستند و مزیت هایی به مراتب بیش از فلز، بتن، شیشه و لمینت‌های پلاستیکی دارد. این مصالح انرژی زیاد در پردازش کارخانه ای و ایجاد آلودگی‌های آب و هوایی دارند.سنگ ساختمانی یک تولید کاملا طبیعی نسبت به تولیدات سنک‌های ترکیبی و مصنوعی برتری قابل توجه‌ی دارد. جایگزین قابل قبولی برای انتخاب مصالح ساختمانی پایدار در پروژ ه‌های سبز است.


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید