یکشنبه ۱۵ تیر سال ۱۳۹۹

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

انتخاب سنگ مناسب برای نمای ساختمان به مشخصات زیادی بستگی دارد. یکی از مهمترین خصوصیات بازه رنگ سنگ مورد نظر می‌باشد که در این انتخاب تاثیر گذار بوده و مطابق با آن می‌توان حال به سراغ انواع سنگ‌های ساختمانی موجود با این بازه رنگ پرداخت. یکی از پر اهمیترین مسائل در ذهن معماران بحث انتخاب سنگ مناسب برای نمای ساختمان می‌باشد. نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید یکی از مهمترین مسائل مطرح در این زمینه می‌باشد.
در بازه رنگ سفید می‌توان مهمترین پارامتر را محدودیت انواع سنگ‌های تراورتن مطرح کرد و دیگر قیمت بالای این سورت می‌باشد. یکی از سنگ‌های برند با بازه سورتی سفید ، سنگ تراورتن عباس آباد می باشد که خود دارای سورت هایی چون بی موج و موج دار می‌باشد. سنگ نمای ساختمان همانند پوشش یک انسان می‌باشد که بیانگر سلیقه آن فرد بوده و انتخاب مناسب موجب زیبایی بخشی به نمای ساختمان شما شده و همچنین تاثیر گذار بر محل زندگی شما می‌باشد.
در انتخاب سنگ مناسب برای نمای ساختمان خود نهایت دقت را داشته باشید و اگر شما نیاز به مشاوره در این زمینه دارید می‌توانید از طریق شماره تلفن 09132892900 با ما در تماس باشید.

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید  1. محمد شایان

    مدتی است به دنبال سنگی برای نمای ساختمان خود هستم که از زمینه رنگ سفید برخوردار باشد و با جستجویی که انجام دادم با وب سایت شما آشنا شدم.در صورت امکان بنده را راهنمایی کنید که آیا امکان ایجاد نما ساختمان با استفاده از سنگ‌های تراورتن سفید وجود دارد؟ و لیستی از محصولات خود را نیز برای ما ارسال کنید.

  2. Admin

    همانطور که خودتان نیز اشاره کردید مجموعه ما به صورت تخصصی به فرآوری تراورتن سفید می‌پردازد و البته تنوع نوع این نوع سنگ‌های تراورتن نیز محدود است که در این بین می‌توانیم به برندهای عباس آباد ،اتشکوه،دره بخاری و سورت‌های ممتاز حاجی آباد اشاره کرد. اما از نظر قابلیت تولید در متراز انبوه هیچ کدام از برندهای نام برده با برند عباس آباد برابری نداشته و این سنگ به صورت تخصصی در این مجموعه مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد.

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید