یکشنبه ۱۵ تیر سال ۱۳۹۹

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از این پارامترها متراژ مورد نیاز مشتری می‌باشد که تا حدود زیادی بر روی قیمت تاثیر گذار بوده است. سنگ تراورتن عباس آباد دارای سورت‌های متنوعی است که بر حسب نوع سورت بازه قیمتی متفاوتی را نیز با خود به همراه دارد.
دلیل اصلی این که متراژ بالا در سنگ عباس آباد بر خلاف سایر سنگ‌های ساختمانی موجب افزایش قیمت آن خواهد شد این می‌باشد که این نوع سنگ بازی رنگ بالایی دارد و به همین روال برای انبار کردن متراژ بالایی از یک سورت باید به مدت طولانی صبر داشت که خود دلیلی  بر افزایش قیمت این سنگ در متراژ بالا خواهد شد.
قیمت سنگ تراورتن عباس آباد به پارامتر دیگر به نام رنگ نیز بستگی دارد که هر چه بازه رنگ به سمت روشنی تمایل داشته باشد از نظر قیمتی بالاتر و هر آنچه بازه قیمتی آن به سمت کرم باشد از نظر قیمتی پایین‌تر می‌باشد. و به همین روال یکدست بودن در هر دو سورت نیز بر روی قیمت به همین روال تاثیر گذار بوده و یکدستی موجب افزایش قیمت محصول خواهد شد. و به همین روال پارامتر دیگر تاثیر گذار بر روی قیمت کیفیت فرآوری آن می‌باشد که آن نیز تا حدود زیادی بر روی قیمت تاثیر گذار می‌باشد.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد


شماره تماس 09132892900

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید