پنج شنبه ۱۴ اسفند سال ۱۳۹۹

کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد

کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد بیشتر در نمای بیرون ساختمان می‌باشد . اما بعضی از سورت‌های آن در نمای داخلی ساختمان نیز به کار گرفته می‌شود.

سنگ تراورتن عباس آباد آباده جزء سنگهای ساختمانی با قیمت مناسب محسوب می‌گردد . قیمت فروش سنگ تراورتن عباس آباد براساس کیفیت و رنگ آن مشخص می‌شود . بهترین کیفیت سنگ تراورتن عباس آباد دارای درجه سوپر و به ترتیب ممتاز، درجه یک و درجه دو می‌باشند . سنگ تراورتن سفید عباس آباد درجه دو به دلیل ارزان بودن در دیواره‌های سوله‌های کارخانه‌های مواد غذایی و اماکن تجاری و همچنین در قسمتی از نماهای ساختمان که در دید مستقیم نمیباشند (پشت نما ) کاربرد فراوانی دارد.

معادن این نوع تراورتن در استان مرکزی و در شهرستان نیم وَر یا نیمه ور واقع شده است که شهری مهم و تاریخی بوده و در بخش مرکزی شهرستان محلات استان مرکزی قرار دارد. نیم ور در ۲۵۰ کیلومتری جنوب تهران و مابین راه مواصلاتی شهرهای دلیجان و محلات قرار گرفته است. نیم ور دارای کوه‌های سنگی و معادن سنگ غنی تراورتن، فلوئورین و سنگ‌های تزیینی است. در شمال نیم ور قم رود و در جنوب آن کوه‌‌های آتشکوه قرار دارند. معادن عباس آباد نیز در این منطقه واقع شده است


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*

مشاوره قبل از خرید