جمعه ۹ خرداد سال ۱۳۹۹
 • صنایع سنگ اعتماد

  صنایع سنگ اعتماد

  تولید کننده سنگ تراورتن عباس آباد در استان اصفهان

 • صنایع سنگ اعتماد

  صنایع سنگ اعتماد

  تولید کننده سنگ تراورتن عباس آباد

 • تولید تخصصی سنگ تراورتن عباس آباد

  تولید تخصصی سنگ تراورتن عباس آباد

  انواع سنگ عباس آباد (موج دار-بی موج-سفید -کرم)

 

صنایع سنگ اعتماد با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه فرآوری سنگ ساختمانی است. محصولات این کارخانه با مدرن‌ترین و بهترین ماشین آلات ایران فرآوری می‌شود و در کارنامه خود افتخار صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس می‌باشد و امروزه کارخانه سنگ اعتماد به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ تراورتن عباس آباد در ابعاد مختلف در غرب استان اصفهان  مطرح می‌باشد.

افتخار ما این است که ، کیفیت عالی ، مشتری مداری و خدمات بالا همیشه سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بی شک دستاوردهای امروزه ما بدون رضایت مشتریان حاصل نشده است. مجموعه ما در تلاش است تا با بهره گیری بیشتر از آخرین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت ، در خور و زیبنده مشتریان خود تولید نماید. صنایع سنگ اعتماد از همراهی و اعتماد شما سپاسگزار می‌باشد.

سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد به صورت موج دار و بی موج و بازه رنگ سفید و کرم تولید می شود.با توجه به جنسیت آن بیشترین کاربرد آن برای نمای بیرون ساختمان می باشد. از تراورتن عباس آباد حتی در بخش هایی از نمای داخلی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سوال پر تکرار بعدی کاربران از ما ، آیا این سنگ ساختمانی علاوه بر بدنه ساختمان کاربرد دیگری نیز دارد؟ باید به آن دسته از کاربران نیز از نمونه کاربردهای آن در کف و پله ساختمان توضیح داد که موجب زیبایی بخشی ساختمان خواهد شد. سوال بعدی کاربران نیز در رابطه با بازه قیمت این سنگ می باشد؟ تصور خیلی از کاربران بازه قیمتی بالای ی از سنگ می باشد. باید گفت ، علاوه بر بازه قیمتی بالا در  زنگ های سفید و مایل به سفید آن شما می تواید تراورتن عباس آباد را در بازه قیمتی پایین تر نیز خریداری کنید که این سورت رنگی  مایل به کرم و تا حدودی از نظر طرح و نقش شلوغتر می باشد. می توانید جهت آشنایی با نمونه تولیدات مجموعه از طریق بخش محصولات و همچنین از بخش گالری تصاویر سایت ، از نمونه تولیدات ما دیدن کنید. برای دریافت لیست قیمت و مشاوره در زمینه خرید سنگ عباس آباد از طریق شماره تماس 09132892900 با ما در تماس باشید.

  تراورتن عباس آبادمشاوره قبل از خرید