دوشنبه ۲۹ شهریور سال ۱۴۰۰

سنگ تراورتن سفید

دراین بخش لیستی از انواع سنگ های تراورتن با زمینه رنگ سفید قرار گرفته است. دسته بندی را بر اساس زمینه سفید یکدست به همراه سفید تا حدودی کرم روشن قرار داده ایم. با توجه به تولید سنگ عباس آباد در این واحد تولیدی،عمده سنگ تراورتن سفید انتخابی در این بخش نیز از برند عباس آباد است.

 

انواع سنگ تراورتن سفید

 

معادن محدودی از سنگ تراورتن با زمینه رنگ سفید وجود دارد که از مطرح ترین آنها می توان به عباس آباد،دره بخاری و آتشکوه اشاره کرد. از نظر نوع برش نیز این تراورتن به صورت موجدار و بیموج تولید می شوند اما اگر به دنبال سورت سفید و یکدست از سنگ تراورتن هستید به شما پیشنهاد می کنیم که به دنبال تهیه نوع بیموج باشید.

قیمت تراورتن سفید نسبت به سایر رنگ های تراورتن، گرانتر است. عمده دلیل را می توان بر محدودیت معادن و به نسبت گران بودن هزینه خرید کوپ خام آن به شمار آورد. عمده کاربری این مدل تراورتن ها در ساختمان های لوکس و لاکچری است و قطعا در بخشی از نما ورودی و بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که از دید بیشتری برخوردار هستند.

سنگبری اعتماد واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به صورت تخصصی به تولید تراورتن سفید عباس آباد می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت خرید به همراه کاتالوگ محصولات با ما در تماس باشید.

مشاوره قبل از خرید