پنج شنبه ۱۴ مرداد سال ۱۴۰۰

سنگ تراورتن کرم عسلی یزد

معادن این سنگ در یزد قرار گرفته و به دلیل داشتن زمینه رنگ کرم مایل به عسلی موجب شده تا از آن با برند تراورتن عسلی یزد در بازار نامبرده شود.این تراورتن به 2 صورت موجدار و بی موج فرآوری می شود که از سورت بی موج آن بیشتر در اجرای نماهای رومی مورد استفاده قرار می گیرد.از مزیت های تراورتن کرم عسلی می توان به یکدستی آن اشاره کرد که این قابلیت را فراهم ساخته تا در پروژه های با متراژ بالا نقش پر رنگی داشته باشد.

مشخصات:

ابعاد: پلاک با عرض 40 سانتی متر- تایل

ضخامت : 2 سانتی متر

کاربرد: نمای داخلی -نمای بیرونی ساختمان

رنگ: کرم عسلی

نوع برش : بی موج -موجدار

نوع فرآوری- صیقلی - چرمی

معدن : یزد

مکان فرآوری : شهرک صنعتی رضوانشهر 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تراورتن عسلی یزد

از عواملی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت تراورتن عسلی یزد تاثیر گذار دانست،می توان به پارامترهایی از قبیل ابعاد،نوع برش،نوع فرآوری ،کیفیت فرآوری و سورت بندی آن اشاره کرد. از نظر ابعاد همانطور که اشاره کردیم در ابعاد پلاک با عرض 40 سانتی متر به صورت استاندارد فرآوری می شود ولی اگر شما زمانی نیاز به ابعاد سفارشی مانند تایل در سایز 1 متر در 40 سانتی متر داشته باشید،از قیمت بالاتری برخوردار است. از نظر نوع برش نیز با توجه به تقاضا برای سورت بی موج،این سورت از موجدار قیمت بالاتری دارد. از نظر درجه بندی نیز بر اساس استاندارد کارخانه که عمدتا بر اساس کرم عسلی روشن و یکدست بودن آن است به عنوان سورت های ممتاز آن در بازار است که به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به رنگ های تیره تر آن برخوردار است.


خرید تراورتن عسلی در اصفهان


اگر شما از آن دسته خریدارانی هستید که قصد دارید به صورت مستقیم اقدام به خرید تراورتن کرم عسلی در اصفهان کنید،به شما پیشنهاد می کنیم تا از کارخانه ما واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر دیدن نمائید. ما در این مجموعه به صورت تخصصی به تولید این تراورتن می پردازیم.سنگبری اعتماد با سالها تجربه در تولید وفرآروی سنگ ساختمانی در متراژ بالا،آمادگی همکاری با پیمانکاران ،انبوه سازان،معماران و شرکت های ساختمانی را داشته ،جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.


مشاوره قبل از خرید