پنج شنبه ۱۴ مرداد سال ۱۴۰۰

سنگ تراورتن عباس آباد

معادن این سنگ در محلات واقع شده و مشخصه آن زمینه رنگ کرم و سفید است.تراورتن عباس آباد علاوه بر قابلیت کاربری در نمای بیرونی،در نمای داخلی ساختمان نیز قابلیت استفاده دارد.این سنگ به صورت موجدار و بی موج فرآوری شده و در بخش زیر سعی کرده ایم انواع سورت های آنرا که در این واحد تولیدی قابل تهیه است،برای شما لیست کنیم.

قیمت تراورتن عباس آباد

کاربرد تراورتن عباس آباد در ساختمان

از نظر کاربری برای استفاده از این سنگ در ساختمان هیچ محدودیتی وجود ندارد. در تمامی بخش های ساختمانی قابلیت استفاده را داشته که در این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمای رومی
  • نمای کلاسیک و مدرن
  • ورودی ساختمان و لابی
  • نمای حیاط
  • بدنه راه پله
  • بدنه و کف پارکینگ
  • کف ساختمان

از این سنگ می توان به صورت تکی و ترکیبی با سایر سنگ های ساختمانی استفاده کرد که عمدتا از آن با رنگ های کرم،قرمز،سیلور و زرد استفاده می شود و در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتر از نمونه کارهای اجرایی آن برای شما قرار دهیم.

 

 

تراورتن عباس آباد اصفهان

 

تراورتن سفید عباس آباد

سنگ عباس آباد

لیست قیمت سنگ عباس آباد

تراورتن سفید و کرم عباس آباد

این سورت از عباس آباد جز روشن ترین سنگ های تراورتن در ایران به شمار می آید و در مدل های بی موج و موجدار قابل فرآوری است و آنرا از خانواده سنگ های لوکس به شمار می آورند.عمده کاربری آن نیز برای نمای بیرونی ساختمان است. بازه رنگ کرم نیز به صورت موجدار و بی موج قابلیت ف رآوری داشته و متراژ تولیدی آن نسبت به رنگ سفید بیشتر است. قیمت تراورتن عباس آباد سفید نسبت به کرم از بازه قیمتی بالاتری برخوردار است.

تراورتن سفید عباس آباد

تراورتن ممتاز عباس آباد

قیمت خرید انواع تراورتن عباس آباد اصفهان

از پارامترهایی که می توان بر قیمت آن تاثیرگذار دانست، به با زه رنگ و سورت بندی آن نام دارد.هر آنچه زمینه رنگ سنگ مورد نظر روشن و سفید باشد به نسبت از دامنه قیمت بالاتری برخوردار است.باید به این نکته اشاره کرد که خرید این سنگ نیاز به شناخت و اگاهی لازم دارد و شما می توانید قبل از خرید با ما درتماس باشید.ما آمادگی داریم خدمات خود را در زمینه فروش برند عباس آباد به صورت مستقیم به خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهیم.

قیمت سنگ عباس آباد اصفهان

مشاوره قبل از خرید