جمعه ۱۴ آذر سال ۱۳۹۹

سنگ تراورتن عباس آباد

معادن این سنگ در محلات واقع شده و مشخصه آن زمینه رنگ کرم و سفید است.تراورتن عباس آباد علاوه بر قابلیت کاربری در نمای بیرونی،در نمای داخلی ساختمان نیز قابلیت استفاده دارد.این سنگ به صورت موجدار و بی موج فرآوری شده و در بخش زیر سعی کرده ایم انواع سورت های آنرا که در این واحد تولیدی قابل تهیه است،برای شما لیست کنیم.

تراورتن عباس آباد سفید و کرم

این سورت از عباس آباد جز روشن ترین سنگ های تراورتن در ایران به شمار می آید و در مدل های بی موج و موجدار قابل فرآوری است و آنرا از خانواده سنگ های لوکس به شمار می آورند.عمده کاربری آن نیز برای نمای بیرونی ساختمان است. بازه رنگ کرم نیز به صورت موجدار و بی موج قابلیت ف رآوری داشته و متراژ تولیدی آن نسبت به رنگ سفید بیشتر است. قیمت تراورتن عباس آباد سفید نسبت به کرم از بازه قیمتی بالاتری برخوردار است.


قیمت خرید انواع تراورتن عباس آباد اصفهان


از پارامترهایی که می توان بر قیمت تراورتن عباس آباد تاثیرگذار دانست، به با زه رنگ و سورت بندی آن نام دارد.هر آنچه زمینه رنگ سنگ مورد نظر روشن و سفید ب اشد به نسبت از دامنه قیمت بالاتری برخوردار است.باید به این نکته اشاره کرد که خ رید این سنگ نیاز به شناخت و اگاهی لازم دارد و شما می توانید قبل از خرید با ما درتماس باشید.ما آمادگی داریم خدمات خود را در زمینه فروش برند عباس آباد به صورت مستقیم به خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهیم.


مشاوره قبل از خرید